DR.BROWN'S buteliukas OPTIONS plačiu kakleliu, 270ml, dekoruotas, mėlynas + dovanų rinkinys
-50%

Sena kaina: 19,11 €

Special Price 9,56 €

DR.BROWN'S buteliukas OPTIONS plačiu kakleliu, 270ml, dekoruotas, mėlynas + dovanų rinkinys

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239306833

Sena kaina: 19,11 €

Special Price 9,56 €

Apie prekę

DR. BROWN'S plataus kaklelio dekoruotas buteliukas OPTIONS, mėlyna spalva, 270 ml, 1 vnt. + dovanų rinkinys
Aprašymas

Detalės

Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Su dovana.

„Options“ yra pirmasis „Dr. Brown's“ buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sistema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema, padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų: maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.

Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme, išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi sveikam kūdikio vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.

Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir taip patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišinuku į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema, 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis + čiulptuko laikiklis, I lygio čiulptukas.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR.BROWN'S buteliukas OPTIONS plačiu kakleliu, 270ml, dekoruotas, mėlynas + dovanų rinkinys"

Parašyti savo apžvalgą