DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 120 ml, 1 vnt.
-30%

Sena kaina: 10,83 €

Special Price 7,59 €

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 120 ml, 1 vnt.

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 07223930396

Sena kaina: 10,83 €

Special Price 7,59 €

Apie prekę

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 120 ml, 1 vnt. Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Prekė su pažeista pakuote pigiau. Prekių kiekis ribotas.

Aprašymas

Detalės

OPTIONS yra pirmasis buteliukas augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.

Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.

Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišinuku į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sitema, 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, 120 ml, 1 vnt."

Parašyti savo apžvalgą