DR. BROWN'S siauro kaklelio dekoruotas mėlynas buteliukas OPTIONS, 250 ml
-25%

Sena kaina: 11,94 €

Special Price 8,95 €

DR. BROWN'S siauro kaklelio dekoruotas mėlynas buteliukas OPTIONS, 250 ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239309780

Sena kaina: 11,94 €

Special Price 8,95 €

Apie prekę

DR. BROWN'S dekoruotas siauro kaklelio buteliukas OPTIONS, mėlyna spalva, 250 ml, 1 vnt. + žindukas, 0–3 mėn., 1 vnt., + valymo šepetėlis, 1 vnt.
Aprašymas

Detalės

Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.

„Options“ yra pirmasis „Dr. Brown's“ buteliukas, augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sistema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema, padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų: maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema gali padėti sumažinti pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme, išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi sveikam kūdikio vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.

Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir taip patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišiniu į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Pakuotėje: 1 buteliukas su vidine oro cirkuliacijos sistema, 1 žindukas (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S siauro kaklelio dekoruotas mėlynas buteliukas OPTIONS, 250 ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės