DR.BROWN'S buteliukas su ypač mažo pratekėjimo žinduku neišnešiot. kūdikiams, 60ml
-25%

Sena kaina: 9,33 €

Special Price 6,99 €

DR.BROWN'S buteliukas su ypač mažo pratekėjimo žinduku neišnešiot. kūdikiams, 60ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns

Sena kaina: 9,33 €

Special Price 6,99 €

Apie prekę

ACCU-FEED buteliukas Dr. Brown's su itin mažo pratekėjimo žinduku neišnešiotam kūdikiui, 60 ml
Aprašymas

Detalės

60 ml žindymo buteliukas su žinduku neišnešiotam kūdikiui. Šio buteliuko patentuotas dizainas sukurtas dvejopos naudos: vidinė oro cirkuliacijos sistema apsaugo nuo oro patekimo į žarnyną bei dėl sistemos kuri kontroliuoja pieno tekėjimą itin lėtai, o kūdikis maitinamas pamažu. Buteliukas su patogiai  sužymėtomis padalomis nuo 5 ml iki 60 ml, kad būtų tiksliausiai išmatuotas priešpienis, pienas ir (arba) pieno mišinukas.

  • Komplektą sudaro: DR. BROWN‘S buteliukas 60 ml tūrio, be BPA, šepetėlis cirkuliacinei sistemai plauti ir itin mažo pratekėjimo žindukas
  • Kiekvienas pirmasis buteliukas yra visiškai surinktas ir paruoštas naudojimui.
  • Buteliukas su užpatentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Dažniausiai pripylus skysčio į buteliuką (nesvarbu, tai mamos pienas ar pieno mišinys), viršuje ties žinduku susidaro oro tarpelis. Buteliuką pakreipus, kad kūdikis galėtų žįsti, oras kartu su skysčiu patenka į vaiko organizmą. DR. BROWN'S buteliuko viduje esantis vamzdelis, pakreipus buteliuką, nukreipia orą į viršų, ir jis nepatenka į vaiko skranduką.
  • DR. BROWN‘S silikoninis žindukas yra minkštas ir lankstus todėl jis tinka maitinti ir neišnešiotiems kūdikiams. Kūdikis maitinamas saugiai ir efektyviai per burną, užtikrinant patikimiausią ir nuolatinę pieno tėkmę bei taip sukuriant teigiamą ankstyvo maitinimo patirtį.
  • Visi DR. BROWN‘S septynių lygių lankstūs silikoniniai žindukai (itin mažo pratekėjimo, mažo pratekėjimo, 1–4 lygio ir „Y“ formos) gali būti naudojami su pirmuoju buteliuku. Atliekama griežta DR. BROWN‘S žindukų kokybės patikra siekiant užtikrinti, kad tėkmė per kiekvieną žinduką būtų nuolatinė ir patikima.
  • Universalus pirmojo buteliuko sriegis sukurtas taip, kad tiktų visiems pientraukiams. Nutraukiant pieną tiesiai į buteliuką, nebereikia jo perpilti į kitą indą.
  • Buteliuką galima plauti: indaplovėje, naudojant mikrobangų krosnelės maišelius ir sterilizuojant garais.
  • Buteliuko kamštelis – baltos spalvos.
Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR.BROWN'S buteliukas su ypač mažo pratekėjimo žinduku neišnešiot. kūdikiams, 60ml"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės