DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 250 ml, 2 vnt.
-10%

Sena kaina: 19,76 €

Special Price 17,79 €

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 250 ml, 2 vnt.

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 72239306932

Sena kaina: 19,76 €

Special Price 17,79 €

Apie prekę

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 250 ml, 2 vnt. Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.

Aprašymas

Detalės

OPTIONS yra pirmasis buteliukas augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.

Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.

Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišinuku į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Pakuotėje: 2 buteliukai su vidine oro cirkuliacijos sitema, 2 žindukai (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

Papildoma informacija

Papildoma informacija

Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 250 ml, 2 vnt."

Parašyti savo apžvalgą