DR.BROWN'S buteliukai OPTIONS+ siauru kakleliu, 120ml, mėlyni, 2 vnt.
-25%

Sena kaina: 19,54 €

Special Price 14,65 €

DR.BROWN'S buteliukai OPTIONS+ siauru kakleliu, 120ml, mėlyni, 2 vnt.

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239306314

Sena kaina: 19,54 €

Special Price 14,65 €

Apie prekę

DR. BROWN'S siauro kaklelio, mėlyni, buteliukai OPTIONS+, 120 ml, 2 vnt. Su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme.
Aprašymas

Detalės

OPTIONS+ yra pirmasis buteliukas augantis kartu su vaiku. Jis gali būti naudojamas su oro cirkuliacijos sitema arba be jos. Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai.

Patentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema mažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.

Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį teka vidine oro cirkuliacijos sistema ir patenka į viršų (pro vamzdelį eina oras su pienu/mišinuku į tuščią ertmę virš skysčio). Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Pakuotėje: 2 buteliukai su vidine oro cirkuliacijos sitema, 2 žindukai (nuo 0 iki 3 mėn.), valymo šepetėlis.

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR.BROWN'S buteliukai OPTIONS+ siauru kakleliu, 120ml, mėlyni, 2 vnt."

Parašyti savo apžvalgą