DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 60 ml, 2 vnt. + žindukai neišnešiotukams
-50%

Sena kaina: 18,89 €

Special Price 9,45 €

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 60 ml, 2 vnt. + žindukai neišnešiotukams

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239308219

Sena kaina: 18,89 €

Special Price 9,45 €

Apie prekę

DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 60 ml, 2 vnt. + žindukai neišnešiotukams
Aprašymas

Detalės

Pakuotėje: 2 buteliukai su vidine oro cirkuliacijos sitema, 2 žindukai neišnešiotam kūdikiui, valymo šepetėlis.

Šių buteliukaų dydis (po 60ml) labai patogus maitinti ankstuką. Komplekte esantys žindukai turi mažą pratekėjimą, kad pienukas bėgtų labai lėtai, o mažylis nespringtų. Vaikui paaugus ir sustiprėjus tiesiog pakeiskite žindukus 0+ ir maitinkite kol vaikui užteks 60ml tūrio.

OPTIONS buteliukai su patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema. Klinikiniais tyrimais įrodyta, kad patentuota vidine oro cirkuliacijos sistema apsaugo nuo kolikos simptomų, pilvo pūtimo, atpylinėjimo, padeda išsaugoti vitaminus A, C, E bei lipidus, kurie reikalingi kūdikio sveikam vystymuisi. Padeda virškinti, palaiko geresnį miego režimą.

Naudodami buteliuką su vidine oro cirkuliacijos sistema padedate savo vaikui išvengti žarnyno problemų, maistas lengviau virškinamas bei geriau įsisavinami vitaminai. Be BPA (bisfenolio A), PVC bei švino.  

Kaip veikia vidinė oro cirkuliacijos sistema. Pavertus buteliuką, oras per buteliuko antkaklį patenka į vidinę oro cirkuliacijos sistemą (į vamzdelį) ir pakyla į viršų nepatekdamas į pieną. Piene nesusidaro oro burbuliukų, o buteliuke neatsiranda vakuumo, žindukas nesusitraukia. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties. Kiekvieno kūdikio valgymo įpročiai yra skirtingi ir individualūs, kuriems neturi įtakos amžius ar ūgis.

Atsižvelgdami į individualius poreikius DR.BROWN’S siūlo skirtingų lygių žindukus su skirtingo pratekėjimo skylutėmis žinduke. Žindukus keisti būtina. Kada laikas keisti žinduką. Jeigu maitinant Jūsų kūdikis: springsta, jam sunku nuryti, kosėja, pienas valgant bėga iš burnytės, atsisako buteliuko, sunku traukti, ilgiau valgo, vangus ar sudirgęs valgymo metu, maitinamas užmiega.

 

Buteliuką siauru kakliuku rekomenduojama rinktis tada, kai vaikelis maitinamas tik dirbtinai ir mamos krūties visiškai nežinda. Nežindomam kūdikiui iš jo maitintis bus lengviau.

 

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "DR. BROWN'S siauro kaklelio buteliukai OPTIONS, 60 ml, 2 vnt. + žindukai neišnešiotukams"

Parašyti savo apžvalgą