BUGA's padažas, Aitriųjų paprikų ir spanguolių, 170g
1,89 €

BUGA's padažas, Aitriųjų paprikų ir spanguolių, 170g

Būsena: Prekyboje

Brūkšninis kodas: 4779032460187
1,89 €

Apie prekę

BUGA's padažas, Aitriųjų paprikų ir spanguolių, 170g
Aprašymas

Detalės

Puikiai tinka prie mėsos patiekalų - jautienos, paukštienos, žvėrienos. Idealiai tinka prie užkandėlių - užkepėlių, sūrių ar paštetų. Taip pat gali būti naudojamas marinavimui ir glazūrai ar kaip kitų padažų ingredientas. Tai didelis palengvinimas virtuvės darbuotojams - paprastai padažų gamyba užima nemažai laiko.

Jūs greitai pamėgsite šį unikalaus skonio saulėtame Dunojaus slėnyje sunokusių aitriųjų paprikų ir lietuviškų spanguolių padažą - aitriausią iš uoginių gamos. Miško spanguolių ir aitriųjų paprikų derinys - atradimas mėgstantiems improvizuoti virtuvėje. Šiaurės uogų ir pietietiškų aitriųjų paprikų kompozicija užkandžiams ir karštiesiems patiekalams suteiks ypatingo skonio. Skonis yra žinomas daugeliui gurmanų visame pasaulyje įvairių virtuvių - Šiaurės Amerikos, Skandinavijos ar prancūzų.

PRODUKTO INFORMACIJA SUDĖTIS
Šviežios maltos aitriosios paprikos 30 %, spanguolės 30 %, cukrus, druska, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga: citrinos rūgštis, tirštiklis ksantano derva, konservantai: natrio benzoatas, kalio sorbatas.

Be vandens, dirbtinių skonio stipriklių, kvapiklių ar dažiklių!
Laikymo sąlygos 0°-25° C / / Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių / Prieš vartojimą pakratykite
Netto svoris 170 g. Galiojimo terminas – 24 mėn. (170 g);

Sudėtis
По-русски
In English
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "BUGA's padažas, Aitriųjų paprikų ir spanguolių, 170g"

Parašyti savo apžvalgą