+370 5 2754127
+370 5 2754128
  1. 1
  2. 2

UAB "Herba Humana" yra nuosekliai auganti įmonė, kurios gamybos ir pardavimų apimtys pastaruosius 4 metus nuolat auga. Įmonė, siekdama padidinti darbo našumą ir valdyti pardavimų, užsakymų augimą, didėjantį sandėlio apkrovimą, planuoja įsidiegti elektroninį verslo valdymo sprendimą. 

Skaityti daugiau
Paskelbė Nerijus Verseckas Kategorija Visos

Visi pakankamai gerai žinome burnos higienos svarbą ir puikiai nutuokiame, kam reikalingas įprastas dantų šepetėlis. Pagrindinė šio šepetėlio funkcija – efektyviai išvalyti visą burnos ertmę: dantis, dantenas ir, žinoma, liežuvio paviršių. Jam valyti pravartu pasitelkti tiek dantų šepetėlį su liežuvio valikliu, tiek atskirą liežuvio valiklį. O kaip palaikyti reikiamą higieną ten, kur įprastas dantų šepetėlis nepasiekia? Kaip tinkamai prižiūrėti tarpdančius?

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Kraujuojančios dantenos – bėda, sukelianti nemažai nepatogumų. Tačiau kaip atskirti, ar tai nepakankamos priežiūros, ar rimtos ligos pasekmės? Dantenos, tvirtai apsupdamos dantį, saugo tiek nuo išorinių fizinių dirgiklių (pvz., sumušimo), tiek nuo bakterijų patekimo. Taip pat sveikos dantenos užtikrina patogų kramtymą. O štai dantenų ligos gali ne tik smarkiai pažeisti pačias dantenas, bet ir pakenkti dantims. Norint turėti gražią šypseną ir sveikus dantis, labai svarbu prižiūrėti juos saugančias dantenas. 

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Praėjo tie laikai, kai burnos ertmė priežiūros priemonės buvo paprastas dantų šepetėlis ir vienos rūšies pasta. Pirkdami šepetėlį žmonės dažniausiai kreipdavo dėmesį tik į du dalykus: šepetėlis minkštas ar kietas. Šiandien, kai kramtymo funkciją atkurti padeda sudėtingos šiuolaikiškos priemonės (įvairūs implantuoti ir ortodontiniai įtaisai, vainikėliai bei tiltiniai protezai) joms prižiūrėti yra išrasta aukštos kokybės burnos higienos produktai, specialių šepetėlių ir kt.

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Kuo odai tenka daugiau tiesioginių saulės spindulių, tuo kruopštesnės ir visapusiškesnės priežiūros jai reikia. Todėl kelionėje odą rūpestingai drėkinkite, maitinkite, saugokite nuo saulės. Susiruošę atostogauti neužmirškite į kosmetikos krepšelį įsidėti šiuo poveikiu pasižyminčių odos ir plaukų priežiūros priemonių.

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Startuoja atnaujinta, greitesnė ir patogesnė Herba.lt internetinė parduotuvė. Didesnis prekių asortimentas, greitesnė paieška ir sklandesnis prekių užsakymo procesas. Jūsų patogumui papildėme apmokėjimo ir pristatymo būdų pasirinkimus. Svetainė vis dar tobulinama, tad atsiprašome už galimus nesklandumus.

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba elektroninė parduotuvė Kategorija Visos

Kai norite pastoti, tikitės ar įtariate nėštumą, nežinia gerokai apkartina, rodos, taip lėtai slenkančias dienas. Kartais net nesulaukusios tikrųjų nėštumą patvirtinančių požymių skubame į vaistinę ir perkame nėštumo testą (vieną ar, kad būtų aiškiau, kelis...). Viena arba dvi juostelės – tai greitas ir nebrangus atsakymas į lemtingą klausimą. Ar galima juo pasitikėti?

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Šių laikų žmogui labai svarbu ne tik išmanyti burnos ertmės higienos subtilybes, bet ir orientuotis tarp gausybės skirtingų burnos priežiūros priemonių. Dažniausiai apie specifines priemones sužinome tik tada, kai reikia neatidėliotinai gydyti dantis ar pagelbėti pažeistoms dantenoms. Ėduonis traukiasi – atsėlina klastingasis periodontitas!

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Psoriazė, arba dar kitaip, Žvynelinė – tai lėtinė neužkrečiama ir neišgydoma odos liga. Ja sergant galvos odoje atsiranda rausvų įvairaus dydžio papulių, padengtų balkšvomis, panašiomis į žvynus, sidabro spalvos pleiskanomis. Oda parausta, niežti. Vis dėlto plaukų srityje galima pristabdyti žvynelinės aktyvumą, vartojant šampūną su degutu, gydomuosius hormoninius losjonus ir pan.

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos

Kol lauke kenčiate nuo žvarbaus žiemos vėjo, šis spėja ne tik nerūpestingai nurausvinti skruostus, bet ir išgarinti odai taip reikalingą drėgmę! Ir tikriausiai galvojate, kad nuo vėjo galite pasislėpti šiltuose namuose? Deja - centrinis šildymas ne ką mažiau negailestingas. Jo išsausintame ore drėgmės netenka ir jūsų oda. Tuomet plonėja ir silpnėja apsauginė odos plėvelė, todėl sutrinka odos aprūpinimas maisto medžiagomis. Be to, kaskart plaunantis rankas karštu vandeniu ar maudantis karštoje vonioje oda ir toliau sausėja. 

Skaityti daugiau
Paskelbė Herba Kategorija Visos
  1. 1
  2. 2