Apie Mus

Visas prekes, kurias matote mūsų tinklapyje, TIKRAI turime savo sandėlyje (Terminalo 6, Nemėžio sen., Vilniaus rajonas). Atstovaujame ne vieną prekinį ženklą ir patys gaminame arbatas, todėl bet kurią užsakytą prekę tiesiai iš savo sandėlio pristatysime jums nurodytu adresu. Ir TIKRAI nesugaišime laiko ieškodami, iš kur tą prekę jums gauti.   

UAB „Herba Humana" buvo įsteigta 1995 metais. Tuomet pradėjusi gaminti arbatas ir ilgą laiką buvusi kaip arbatų gamintoja, dabar įmonė nuolat ieško naujų nišų ir galimybių plėtoti ir kitas veiklos sritis. Šiuo metu „Herba Humana" - jauna, veržli ir inovatyvi lietuviško kapitalo bendrovė, ne tik gaminanti ir parduodanti kokybiškas vaistažolių arbatas, bet taip pat atstovaujanti Lietuvoje žinomų tarptautinių farmacinių bei kosmetikos kompanijų prekinius ženklus: Laboratoires Dermatologiques URIAGETePe Munhygienprodukter AB, Opko Health Europe, Browns, KIN S.A, Polfarmex, Apivita.

UAB „Herba Humana" gamykla, kurioje gaminamos ir pakuojamos arbatos, yra vaizdingame Molėtų rajone, Videniškių miestelyje, Šilelio 8. Produkcija gaminama tik iš natūralių ir kokybiškų žaliavų, parduodama Lietuvoje bei Baltijos šalyse.

Šiuo metu asortimentą sudaro daugiau nei 100 rūšių įvairiausių arbatų. Kuriant Fito arbatų seriją konsultavomes su žinoma žolininke J. Balvočiūte. Užsisakykite mūsų el.parduotuvėje www.herba.lt arba paskambinę tel. 8 5 275 4127. 

Visą mūsų gaminamų arbatų asortimentą rasite www.arbatos.lt bei  NORFA, Gintarinė vaistinėse, taip pat Camelia ir EURO vaistinėse.  

Mūsų partneris - UAB „GDP sprendimai" - siūlo visas su GVPP (gera vaistų platinimo praktika) susijusias paslaugas UAB „GDP sprendimai" sandėlis Terminalo 6. , Kuprioniškių km., Nemėžio sen., Vilniaus rajonas Girtekos logistikos centras; 13-14 rampa

UAB "Herba Humana" įregistruota Asmens duomenų valdytojų valstybės registre, įmonei suteiktas duomenų valdytojo identifikavimo kodas P7519

UAB "Herba Humana" kokybės ir aplinkos apsaugos politika (PDF formatu)

UAB "Herba Humana" už atsakingą pakuočių atliekų tvarkymą: