Stiklinis standartinis Dr. Brown's buteliukas, 120 ml
9,80 €

Stiklinis standartinis Dr. Brown's buteliukas, 120 ml

Būsena: Prekyboje nėra, laukiama...

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239001615
9,80 €

Apie prekę

Dr.Brown‘s Natural Flow stiklinis kūdikių buteliukas, 120 ml.
Aprašymas

Detalės

Viduje: stiklinis buteliukas, I lygio žindukas (nuo 0 iki 3 mėn), dviejų dalių vidinė oro cirkuliacijos sistema, valymo šepetėlis. Sumažina pilvo dieglius, atpylinėjimą, atsirūgimą, dujų kaupimąsi organizme. Mažesnė oksidacija padeda išsaugoti daugiau vitaminų C, A ir E bei lipidus. Maitinimas nesusidarant vakuumui, panašiausias į maitinimą krūtimi.

Naujas tyrimas: neseniai atliktas universitetinis tyrimas nustatė, kad Dr.Brown‘o buteliukai išlaiko didesnį maistingųjų medžiagų lygį. Užpatentuota vidinė oro cirkuliacijos sistema:

  1. Oras patenka per buteliuko antkaklį ir teka per vidinę oro cirkuliacijos sistemą;
  2.  Jis pro vamzdelį praeina pro pieną ar mišinuką į tuščią ertmę virš skysčio;
  3.  Piene nesusidaro oro burbuliukai, o buteliuke nesusidaro vakuumas, žindukas nesusitraukia;
  4. Kūdikiui patogiau maitintis, nes pienas teka laisvai, kaip iš krūties.

Perspėjimas: Stikliniai buteliukai gali sudužti. Prieš kiekvieną naudojimą buteliuką reikia patikrinti, kad nebūtų aštrių briaunų ar nuolaužų. Nenaudokite buteliuko, jei yra kokių nors įskilimų ar atplaišų. Dėl greitas temperatūros pasikeitimo stikliniai buteliukai gali įskilti ar sudužti. Įsitikinkite, kad pilant skystį į buteliuką ar jį šildant, buteliukas ir skystis būtų tos pačios temperatūros. Nešildykite buteliuko mikrobangų krosnelėje, nes piene ar mišinuke gali susidaryti karštų vietų. Šį buteliuką galima naudoti tik su suaugusiųjų priežiūra. Nepalikite vaiko su stikliniu buteliuku. Neleiskite jam su juo vaikščioti. Patikrinkite žinduką, jį patraukdami. Jei pastebėsite kokius nors susidėvėjimo požymius, pakeiskite jį kitu.

Prieš naudojimą išplaukite visas dalis. Neleiskite kūdikiui buteliuko žįsti lovelėje ar pačiam ilgai jį žįsti. Prieš maitinimą visada patikrinkite skysčio temperatūrą.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.
Platintojas: UAB „Cukė“, įm.k. 302695023. www.drbrowns.lt El.p. info@cuke.lt ; tel.: 867022226. Pagaminta JAV. Atitinka ES reikalavimus.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Stiklinis standartinis Dr. Brown's buteliukas, 120 ml"

Parašyti savo apžvalgą