Plataus kaklelio I lygio silikoninis žindukas 0-3 mėn. mažyliams, 2vnt
-10%

Sena kaina: 6,96 €

Special Price 6,27 €

Plataus kaklelio I lygio silikoninis žindukas 0-3 mėn. mažyliams, 2vnt

Būsena: Prekyboje

Prekinis ženklas: Dr. Browns
Brūkšninis kodas: 072239003527

Sena kaina: 6,96 €

Special Price 6,27 €

Apie prekę

I lygio plataus kaklelio silikoniniai žindukai buteliukams. Skirta maitinti mažyliams nuo 0 iki 3 mėn.
Aprašymas

Detalės

2 silikoniniai žindukai. Be bisfenolio A. Šie žindukai skirti Dr.Brown‘s Natural Flow buteliukams. Kiti žindukai šiems buteliukams gali netikti, ir kūdikiui gali būti sunku maitintis.

  • Prieš pirmą naudojimą: dirbkite tik su švariomis rankomis ir ant švarių paviršių. Pavirinkite žindukus 5 minutes atvirame puode. Jei virinsite ilgiau, žindukai gali susigadinti. Įsitikinkite, kad žinduko skylutė švari.
  • Po pirmo naudojimo: žindukus galima sterilizuoti elektriniame ar mikrobangų krosnelės sterilizatoriuje, juos galima plauti indaplovėje ant virštutinės lentynos. Vandens temperatūra neturi būti aukštesnė kaip 600C.
  • Prieš kiekvieną naudojimą: patempkite žinduką, kad įsitikintumėte, jog jis neplyšta. Pakeiskite kitu, jei pasirodo kokie nors susidėvėjimo požymiai - plyšimai ar formos pasikeitimas.

Kūdikis gali įkvėpti mažas daleles, o tai gali sukelti rimtus sveikatos sutrikimus. Ištraukite buteliuką iš burnos, kai kūdikis nebevalgo.

Jūsų vaiko saugumui ir sveikatai: perspėjimas! Žindukus naudokite tik su suaugusiųjų priežiūra. Niekada neduokite žinduko vietoje čiulptuko. Pastovus ar ilgas skysčių gėrimas gali sugadinti dantis. Prieš maitinimą visada patikrinkite maisto temperatūrą. Neišverskite žinduko į kitą pusę. Jei jums kiltų kokių nors maitinimo problemų ar klausimų, susisiekite su savo gydytoju.

Gamintojas: Handi-craft company, JAV.

Papildoma informacija
Apžvalgos

Klientų apžvalgos

Apžvalga "Plataus kaklelio I lygio silikoninis žindukas 0-3 mėn. mažyliams, 2vnt"

Parašyti savo apžvalgą

Jums gali tikti šios prekės