Kontaktai
Skype Me™!
Tel.: +370 5 2754127
Fax.: +370 5 2754128
skanios@arbatos.lt

Konstitucijos pr.9-123 09308, Vilnius
Video

Kosmetika

 

 
Uriage yra dermatologinė ir kasdienei odos priežiūrai skirta kosmetika. Uriage odos priežiūros priemonės pritaikytos visiems odos tipams. Jos ypač tinka jautriai ir problematiškai odai, nesukelia alergijos ir neužkemša porų. Visi produktai sukurti remiantis moksliniais tyrimais ir kruopščiai patikrinti.Uriage produktai yra be parabenų, dažiklių ir kvapiklių, todėl kiekvienas pagal poreikį arba odos tipą gali sau išsirinkti reikiamą produktą. Prancūzijos Laboratoires Dermatologiques d‘Uriage sukurta kosmetika tinka ir sveikai, ir pažeistai odai gydyti bei prižiūrėti.
 

Uriage kosmetikos pagrindas - unikalios sudėties URIAGE terminis vanduo, trykštantis Prancūzijos Alpėse ir išs kirtinai turtingas mineralinių medžiagų ir mikroelementų.


Šis vanduo drėkina, minkština odą, mažina uždegimą, saugo nuo žalingo laisvųjų radikalų poveikio.


Prisijunk

 

 

 

Laboratoires Biocos – Prancūzijos gamybos ir platinimo kompanija, gaminanti aukštos kokybės kosmetikos produktus. Ilgo specializuoto įdirbio dėka kompanija yra sukūrusi rūpestingą kūno grožio ir sveikatos priežiūros priemonių kosmetikos liniją. Laboratoires Biocos filosofija – visiems prieinami ir natūralūs produktai, daugiau pagarbos žmogui irjo palinkai... 2010 m.  Biocos sertifikuota ISO 9001 V2008, todėl užtikrina aukštą gaminamų produktų kokybę. Siekdama patenkinti vartotojų poreikius, Laboratoires Biocos dirbantys specialistai nuolat ieško naujų žmogui draugiškų žaliavų, 

Laboratoire Biocos produkcijos linija „Les Karités" - odos ir plaukų priežiūros priemonių linija su unikaliu sviestmedžių sviestu. Sviestmedžio sviestas, kuris gaunamas iš Afrikoje augančio sviestmedžio „Karite" (afrikiečiai jį praminė jaunystės ir gyvenimo medžiu) gausiai prisotintas natūraliu vitaminu A, kuris efektyviai maitina odą ir, esant reikalui, gydo ją, taip pat esantis vitaminas E veikia kaip antioksidantas, atitolinantis senėjimo procesus, mažinantis vėžinių ląstelių atsiradimo galimybę, bei gerinantis odos mikrocirkuliaciją ir būklę.

Sviestmedžio sviestas turi natūralių antiuždegiminių medžiagų, o nemuilinių junginių 5-11%, kurie pasižymi priešuždegiminėmis ir raminančiomis savybėmis. Būtent dėl šių savybių sviestmedžio sviestas yra nepakeičiamas ne tik drėkinant ir maitinant, bet ir prižiūrint jautrią bei paraudusią (uždegiminę) odą.

Naudojant „Les Karites" kiekvieną dieną Jūsų oda bus sveika, minkšta ir atrodys žymiai geriau. 

 

Prisijunk